ECA Kombi Önerileri

eca kombi

Isınma ihtiyacımızı karşıladığımız iklimlendirme sistemlerinin bir ürünü olan kombilerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Kombi satın almak isteyen kişilerin yaşam alanlarına uygun olan kombiyi almaları bu noktada çok önemlidir. Aksi takdirde, hem maddi hem de zaman kaybı yaşamaları kaçınılmazdır. Satın alacağınız kombinin özelliklerini iyi bilmeniz size oldukça büyük avantajlar getirecektir. Kombikapida.com olarak sunduğumuz kombi hizmetiyle müşterilerimize en uygun kombiyi belirleyerek kombilerinden tam verim almalarını sağlamaktayız. Bu noktada marka tercihinizi ECA’dan yana kullandıysanız, ECA kombi önerileri ve özelliklerini iyi bir şekilde araştırmalısınız.

ECA Proteus Premix 35 KW Tam Yoğuşmalı Kombi

eca proteus premix

Bulgaristan’dan Anadolu’ya göçen Türk bir ailenin adım adım kurduğu ECA, küçük çaplı bir aile şirketinden global bir firmaya evrildi. Bu noktada kombiler başta olmak üzere; klima, havlupan gibi iklimlendirme sistemlerinin birçok donanımını ürün kataloğuna gururla ekledi. Dünden bugüne gelen modern üretim perspektifiyle geliştirilen ürünler, kullanıcının beğenisine sunulmaktadır. ECA Proteus Premix 35 KW Tam Yoğuşmalı Kombi modeli de bu ürünlerden yalnızca biridir.

Tasarruf Timsali ECA Proteus Premix

Az enerji harcaması nedeni ile de tercih edilen ECA Proteus Premix, enerji verimli sirkülasyon pompasıyla bu işlemi gerçekleştirmektedir. Esnek açılabilir yapısı sayesinde ise kombinizin kapağını tamamen çıkarmadan kontrol edebilirsiniz. ECA Kombi satış ve montaj hizmeti gerçekleştiren firmamız ile kombikapida.com sitesi üzerinden diğer kombi modellerine bakarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yeni Nesil Teknolojinin Sunduğu Avantajlar

Proteus Premix, enerji verimlilliğinin yanı sıra geniş kullanım olanağı da kullanıcılarının kalbini feth edebilmiştir. Doğalgaz ve LGP ile kullanılabilen ECA Proteus Premix, kombiyi ve tesisatını By-Pass sistemi ile koruma altına almaktadır. Diğer ECA kombilerde olduğu gibi Proteus Premix’i de, iOS ve Android uygulamaları ile de kontrol edebilirsiniz.

eca confeo premix

ECA Confeo Premix 24 HM DG ERP Yoğuşmalı Kombi

ECA markasının güncel teknolojiye entegre en yeni serilerinden biri olan Confeo Premix serisine mensup 24 HM DG ERP modeli, maharetleriyle kullananları kendine hayran bırakıyor. Ürünün teknik özelliklerinde yer alan %107,5 verim gerçekten muadillerinden ne kadar üstün olduğunu kanıtlar nitelikte.

ECA Confeo Premix Çevre Dostu Akıllı Bir Tasarım

Günümüzün en büyük problemlerinden biri olan CO2 emisyonu, Confeo Premix serisinde tamamen çözüme kavuşturulmuştur. Ürünün donanımsal özellikleri buna göre tasarlanarak gaz salınımı noktasında en optimum koşullar sağlanmaktadır.

Yeni nesil teknolojiye hitap edecek şekilde tasarlanan ürünü uygulamalar üzerinden evde olmadan bile kontrol edebilmeniz mümkün. Bunun yanı sıra sahip olduğu güvenlik sistemleriyle ailenizle güven içinde yaşam alanınızda vakit geçirebilirsiniz.

Efektif Teknik Özellikleriyle Kullanım Kolaylığı

Modelin ön paneli her aile üyesinin rahatça kullanabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Full dokunmatik olarak geliştirilen ön panelde, arzu ettiğiniz tüm ayarlamaları saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayarlama konusunda bir problem yaşadığınız takdirde açıklayıcı menü içerikleri üzerinden sorununuzu kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz.

Su kullanımının fazla olduğu geniş bir aileyseniz, kış aylarında rahat edeceğinizin altını çizmeyi istiyoruz. Confeo Premix’in sahip olduğu boost özelliği sayesinde sıcak su kullanımı noktasında hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Çünkü boost özelliğiyle kombi mevcut su kapasitesinin %15’ine kadar çıkabiliyor. Bu da konforlu bir şekilde sıcak su tedariği sağlayabileceğiniz anlamına geliyor.

Kombiyi monte ettirecek alan konusunda dert ediyorsanız, hiç üzülmeyin. Çünkü 678 x 410 x 288 mm ebatlarındaki minimal tasarım istediğiniz her yere rahatlıkla sığabilir. Kombinizi nereye monte ettireceğiniz fark etmeksizin, yaşam alanınızdan yer tasarrufu sağlayabileceksiniz.

ECA Kombi Fiyatları

ECA kombi fiyatları, kombilerin modellerine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu noktada, satın almak istediğiniz kombinin özelliklerini bilmek bu noktada hem performans hem de maddi açıdan yararlı olacaktır. Kombikapida.com firması olarak hizmet verdiğimiz kombi satış ve montaj hizmetlerinde bütçe dostu fiyatlarımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Ayrıca, kombi montaj hizmetlerimizde kombinizin garanti süresi kadar montaj garantisi de sunmaktayız. Ödeme noktasında, montaj işlemlerinden sonra ödeme almaktayız. Güvenlik politikası olarak belirlediğimiz bu yöntem ile müşterilerimizi fiyat bakımından memnun etmekteyiz. Kombikapida.com ile sunduğumuz kombi hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için sitemiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ECA kombi önerileri ve daha fazlası için sitemizin blog alanını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.