İstanbul Airfel Kombi Bayileri

500216647 0 1

Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarınızın tamamını kolaylıkla sağlayabilen kombi sistemleri, günümüzde olmazsa olmaz ihtiyaçlar arasında. Özellikle ülkemizdeki doğalgaz hatlarının geniş bir ağa ulaşması sonucunda pek çok şehrin temel ısı ihtiyacı kombilere emanet ediliyor. Bu alanda çalışmalarını titizlikle sürdüren Airfel kombi bayileri, 7/24 hizmet politikasıyla yoluna devam ediyor. Kişilerin tercih ve isteklerine göre yoğuşmalı ya da klasik kombi satışları, montaj ya da teknik ekip destekleri İstanbul Airfel kombi bayileri sayesinde kısa sürelerde yapılıyor.

Airfel Kombi Bayileri ve Hizmetler

Metropol şehirlerin ısınma ihtiyaçlarını sırtlanan Airfel kombi bayileri, hız kazanan teknolojik gelişmeleri birebir takip eder. Öncelikle çözüm odaklı personelleri ve şirket prensipleriyle dikkat çeken kombikapida.com sayesinde birçok hizmeti kısa sürelerde alabilirsiniz. İster web sitesi üzerinden isterseniz de, telefon aracılığıyla firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Airfel kombi bayilerimiz aracılığıyla alabileceğiniz ilk hizmet kombi temini olacaktır. Anında inceleme ve ödeme seçeneklerini görebileceğiniz kombi modelleri web sitemizde mevcuttur. İhtiyaç ve beklentilerinize göre seçim yapabileceğiniz kombi alım işlemleri dışında montaj hizmetini de temin edebiliyorsunuz. Trafikten şikayet edilen şehirlerin başında gelen İstanbul’da kısa sürelerde kombi montajı yaptırmak maalesef oldukça zor. Sizi bu tarz can sıkıcı dertlerden kurtarmak da kuşkusuz firmamıza düşüyor. Üstelik bu hizmeti, işlemler bittikten sonra kapınızda ödeme yapabilme koşulunu sunmaktadır.

İstanbul Airfel Kombi Bayileri

Airfel kombi bayileri vasıtasıyla alabileceğiniz teknik destek hizmeti ana amaç olarak sorun odaklı çalışmayı planlar. Hizmet şemasının devreye girebilmesi için öncelikle müşterilerden gelen sorun ve arıza telefonları yanıtlanır. Direkt olarak teknik ekiplere bağlanabildiğiniz firmamız, olası sorunlar için hemen saha ekibini evinize yönlendirir. Kısa sürelerde kombinin bulunduğu alana gelen ekip gerekli inceleme ve müdahaleyi yapar. İşlemlerin bitmesiyle kontrol aşamaları yerine getirilmektedir. Sorunun ortadan kaldırılması sayesinde sizlere de kısa sürelerde hizmet alabilmenin keyfini sürmek kalacaktır.

Airfel Kombi Bayileri ve Fiyatlandırmalar

İstanbul Airfel kombi bayileri alanında verdiği birden fazla hizmetiyle dikkat çeker. Özellikle uygun fiyatlı ve hızlı çözümler sunabilen firmalarla çalışmak isteyenlerin yöneldiği kombikapida.com adresinden satın almayı isteyebileceğiniz kombi fiyatlarına ulaşabiliyorsunuz. Başta Airfel olmak üzere dünya markası olan farklı marka ve modellere de yine buradan ulaşabilirsiniz. Üstüne üstlük ister internet bankacılığı işlemleriyle isterseniz de kapınızda ödeme yapabiliyorsunuz. Bu tarz kombi alımlarınla montaj ve kurulum isteyip istemediğiniz de yine sizlere kalıyor. Eğer almak istediğiniz hizmet teknik destekse direkt teknik ekiplerle muhatap olarak ihtiyacınız olan çözümü alabiliyorsunuz. Airfel kombi teknik destek ücretleri yapılacak işleme yani arızanın durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Takdir edersiniz ki bazı durumlarda küçük müdahaleler gerekirken bazılarında, daha ciddi efor sarf edilebilmektedir.

Airfel Kombi Modelleri

İstanbul Airfel kombi bayileri arasında başarıları ve güvene dayalı hizmetleriyle bir adım öne geçen firmamız kombikapida.com üzerinden yürüttüğü kombi satışından birçok modeli de bünyesinde barındırıyor. Özellikle yoğuşmalı seçenekleriyle dikkat çeken bu Airfel kombi çeşitleri:

Airfel Dijifel Condense 24 KW 20640 Kcal Yoğuşmalı Kombi

Pek çok kombi markasına fark atan Airfel, bu modeliyle uygun fiyatlı kombi seçeneğini sizlere sunabiliyor. 150 m2 ve altındaki ev ya da iş yerlerinde memnun kalarak kullanabileceğiniz model, 60 aylık garanti süresiyle de sorunsuz teknik destek alabileceğiniz anlamına geliyor.

airfel kombi

Airfel Dijifel Premix 24 KW Yoğuşmalı Kombi

Hermetik baca tiplerinde kullanılan Airfel Dijifel Premix modeli peteklerde en düşük 20 en yüksek 85 derece ısı verebilmektedir. Aynı durum sıcak su kullanımında minimum 40 maksimum 65 dereceye odaklıdır. A sınıfı ısı verimi ve düşük elektrik yakımıyla 150 m2‘nin altındaki tüm mekanlarda tercih edilebilmektedir.

airfel kombi bayileri

Airfel Dijifel Premix 30 KW Yoğuşmalı Kombi

Bu model son yılların en gözde kombileri arasında yer alır. Keza bu durum hem doğalgaz hem de güneş enerjisiyle çalışabilmesinden kaynaklanmaktadır. Diğer kombi modellerinde olduğu gibi A sınıfı enerji sunar.

airfel kombi bayileri istanbul

Airfel Dijifel Premix 38 KW Yoğuşmalı Kombi

Diğer Airfel alt modelleriyle hemen hemen aynı özellikleri paylaşan Airfel Dijifel Premix 38 KW, 250 m2 ve üstü için tercih edilen bir kombidir. Her ne kadar bosch kombi çok beğeni toplasa da eviniz bu ölçülerin altında ise model fazla gelebilir. Şirketlerin kullanım alanlarına göre de oldukça avantajlı bir model kabul edilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir