BAŞAR ALTAN MÜHENDİSLİK doğalgaz sektöründe yerini alarak faaliyetine başlamıştır. KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ilkesini benimseyerek, proje aşamasından satış sonrası servis hizmetine kadar bütün çalışanları ile bu ilke doğrultusunda aranan bir firma olma başarısını elde etmeyi hedef olarak belirlemiştir. Doğalgaz sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği sektörel bilgi ve tecrübeleri yarına taşımayı ve sektöründe öncü ve belirleyici olmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda sloganını ’’ Hedef yaşamı kolaylaştırmak ’’ olarak belirlemiştir.

BAŞAR ALTAN MÜHENDİSLİK olarak, konusunda dünyadaki bütün teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi ekonomik, estetik, ergonomik ve uzun ömürlü olması avantajı ile sunmaktadır. Bununla kalmayıp ‘’Gerçek kalite, iyi hizmettir’’ anlayışına sahip kaliteli çağdaş, memnuniyet verici hizmet vermenin çabası ve uğraşı içindedir.

BAŞAR ALTAN MÜHENDİSLİK aynı zamanda müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda yeni sistemler geliştirmek ve sektöründe öncü bir firma olarak yerini almak için kurulmuştur.

MİSYONUMUZ

Teknolojik gelişmelerin paralelinde sektörün ihtiyaçlarını doğru belirleyerek, müşterilerinin PROBLEM ÇÖZÜCÜ çözüm ortağı olmak.

Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı danışmanlık hizmeti vermek.

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımak.

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran BAŞAR ALTAN MÜHENDİSLİK, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmak.

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin de desteği ve güveniyle doğalgaz sektörünün gelişimine katkıda bulunmak ve daima ilerici, yenilikçi ve öncü düşüncelerle sürdüren hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği doğalgaz firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak, sektöründe lider bir firma olmaktır. BAŞAR ALTAN MÜHENDİSLİK Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan BAŞAR ALTAN MÜHENDİSLİK kuruluşundan bu yana “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt işleri ile gerekse tecrübeleriyle sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma getirebilmeyi hedef belirlemiştir. BAŞAR ALTAN MÜHENDİSLİK’te istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

Doğalgaz sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projelerin bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.

DEĞERLERİMİZ

Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için projeler üretmek.

Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak.

Takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak.

Hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak.

Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak.

Uzman ekibimizle kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek.

Müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak.

Uygulamalarımızda sistematiği sağlarken çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimiz arasında sinerji yaratmak.

Topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen göstermek.

HEDEFLERİMİZ

İnsan ve iletişime önem vererek sürekli gelişmeyi sağlayacak duyarlı yönetimler ile Kalite odaklı çalışma anlayışımızı, müşterilerimize ve topluma karşı sorumluluk bilincimizi koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Verimliliğin anahtarı kalite anlayışıdır. BAŞAR ALTAN MÜHENDİSLİK, sağladığı ürün ve hizmetler ile üst düzeyde kalite garantisi vermektedir.

BAŞAR ALTAN MÜHENDİSLİK olarak en büyük hedefimiz müşterilerimize gerek ürün gerekse montaj ve servis konusunda en iyi hizmeti vermektedir.

BAŞAR ALTAN MÜHENDİSLİK olarak, konusunda dünyadaki bütün teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi ekonomik, estetik, ergonomik ve uzun ömürlü olması avantajı ile sunmaktadır. Bununla kalmayıp “Gerçek kalite, iyi hizmettir” anlayışına sahip kaliteli, çağdaş, memnuniyet verici hizmet vermenin çabası ve uğraşı içindedir.

Firmamızı seçmiş müşterilerimizin vermiş olduğu doğru karara ve güvene layık olabilmek, sektörümüzde en iyiyi yapabilmek ve en iyi yere gelmek için işimizin bilincinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sitemizi ziyaret eden siz değerli müşterilerimizin de ailemize katılmasını umut ederiz. Herkese sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.