Demirdöküm Kombi Fiyatları

demirdokum

Sitemizde satışı yapılan DemirDöküm kombiler, müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen kombi markaları arasındadır. Bu noktada performans ve uzun ömürlü olmaları, satış miktarlarını arttırmaktadır. Bir Türk markası olan DemirDöküm, farklı birçok modele sahiptir. Bu modeller sahip oldukları özellikler bakımından, kullanıcılara farklı avantajlar sunar. Bu çeşitlilik de kombi fiyatlarını da doğrudan etkilemektedir. DemirDöküm kombi fiyatları bu özellik kombinasyonuna göre değişim göstermektedir. Ancak kombikampida.com üzerinden:

  • Bütçenize uygun,
  • Enerji tasarrufu sağlayan,
  • Yoğuşmalı özellikte,

Firmamız tarafından kurulumu ve montelemesi yapılan bütçenize uygun fiyatlarda, DemirDöküm kombiler bulabilirsiniz.
Ayrıca sitemizden satın alınan kombilerin kurulumu, firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız ücretleri mutlaka, monteleme işlemleri bittikten sonra almaktadır.

Demirdöküm Kombi Modelleri

Sitemizde müşterilerimiz için performans ve fiyat bakımından farklı DemirDöküm kombi çeşitleri bulunmaktadır. Bu anlamda en çok satan kombi serilerimiz aşağıdaki gibidir.

Demirdöküm Atron Condense Serisi Yoğuşmalı Kombiler

20 ve 24 kW’lık iki seçeneği bulunan iki çeşide sahip, DemirDöküm Atron Condense modelimiz mevcuttur. Yüksek tasarruflu yapısı sayesinde, müşterilerimiz için birçok avantaj sağlamaktadır. B sınıfı olması sebebiyle ısıtma konusunda düşük doğalgaz kullanılmasını sağlar. Buna ek olarak, A sınıfı su kullanım verimliliğine sahiptir. Bu özelliğiyle su tasarrufu yapmanızı sağlamaktadır. Ayrıca akıllı ısıtma sistemi sayesinde son derece kullanışlı ve moderndir. Kullanım ihtiyacına göre ayarlanabilir, fan sistemi bulunmaktadır. Üç eşanjörlü sistemi sayesinde, yüksek derecede ve hızlı şekilde sıcak su hizmeti vermektedir. Kullanım paneli de son derece kolaydır. 54 desibellik bir ses seviyesine sahiptir. Bu anlamda oldukça sessiz bir cihazdır. Ses özelliklerine ek, ekonomik konfor seçeneği sayesinde ideal olan ısıyı bulmanıza yardımcı olmaktadır. İçerisinde bulunan çift anakart, kontrol mekanizmasını iki kademeli olarak yürütmektedir. İki kademeli kullanım da kombinizin güvenliğini iki katına çıkarmaktadır. Uzun ömürlü olması da yapılan testler sonucunda kesin olarak kanıtlanmıştır.

DemirDöküm Nitromix P Serisi Yoğuşmalı Kombiler

Nitromix P serisi, sitemizde bulunan ve müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen kombilerimizdendir. Hermetik tipteki kombiler, tam yoğuşmalı kombi sınıfındadır. Çalıştığı andan itibaren, maksimum düzeyde sıcaklık sağlar. Bu sayede, sıcak su gibi diğer ısıtma işlemlerini de hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. En önemli özelliğiyse, doğalgaz tüketimi bakımından tasarruf sağlamasıdır. Çalışma anında olumsuz herhangi bir ses çıkarmaz. Son derece sessizdir. Kompakt yapıda bir model olduğu için, az yer kaplamaktadırlar. Yoğuşmalı olmasından dolayı, içerisindeki suyu tekrardan kullanma özelliğine sahiptir. Bu da müşterilerimizin tasarruf yapmalarına katkı sağlamaktadır. Üç tane modeli bulunan Nitromix P serisi, kullanımı bakımından oldukça kolaydır. Aynı zamanda çalışırken, ses kirliliği yaratmaz. 51 desibele varan bir ses seviyesine sahiptir.

Demirdöküm Atromix P Serisi Yoğuşmalı Kombiler

Özellikleri incelendiğinde DemirDöküm ailesine sahip diğer kombi modelleriyle çoğu özelliği ortak olduğunu söyleyebilmek mümkün. Atromix serisi de kullanım bakımından son derece kolaydır. Kontrol paneli, müşterilerimizin kullanımını kolaylaştıracak tasarıma sahiptir. A sınıfı enerjiye sahip olan Atromix P serisi kombiler, yoğuşma teknolojisiyle çalışmaktadır. Bu noktada, yüksek derecede sıcaklık değerlerine sahiptir. Suyu ısıtma gücü bakımından son derece hızlıdır. ErP teknolojisinin kullanıldığı Atromix kombiler, çevre dostudur. Bu özellikleriyle, çevreci kitlenin gönlünde taht kuran bir modeldir. Ayrıca, doğalgaz faturalarında yüksek düzeyde tasarruf sağlanmasına yardımcı olur. Üç farklı kapasite seçeneği vardır. Bu seçenekler, evlerin metrekarelerine uyum sağlayabilecek donanımdadır.
Kombikapida.com’un satış, montaj ve kurulum hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi için web sitesi üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz. DemirDöküm kombi fiyatları ve kombi satışı için doğrudan iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0(532) 327 02 76 0(532) 327 02 76