Airfel Kombi Fiyatları

airfel

Airfel kombi markası, ısıma sektörünün en eski ve önde gelen firmalarından biridir. Sunduğu kombi çeşitliliği ve geniş servis hizmetiyle Airfel, uygun fiyat skalasıyla oldukça bütçe dostudur. Bu anlamda Airfel kombi fiyatları gözünüzü korkutmasın. Evlerde yüksek verimlilikle çalışan tam yoğuşmalı kombi modellerinin sağladığı üstün performans, modelin tercih edilmesinde en önemli etmendir. Bu sayede başlıca tercih edilen kombi çeşidi olmaktadır. Kombikapida.com olarak satışa sunduğumuz Airfel kombi modelleri, siz değerli müşterilerimize farklı kapasite ve özelliklerle sunulmaktadır. En uygun fiyatlarla satışını gerçekleştirdiğimiz kombilere sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Firmamız güvencesiyle size en uygun kombiyi güvenle satın alabilirsiniz.

Airfel Kombi Seçimi

Kombiler, yaz kış demeden evlerimizde konforu sağlayan en önemli ihtiyaçlardan biridir. Özellikle uzun ömürlü ve yüksek performans göstermesi beklenen kombiler, farklı marka ve özelliklerle karşımıza çıkmaktadır. Airfel kombi markasını almaya karar veren müşterilerimiz, bu anlamda farklı fiyat ve özellikteki kombi modelleri ile karşılaşmaktadır. Özellikle bu noktada doğru kombi seçimi yapılması adına bilinmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Kombikapida.com olarak sunduğumuz Airfel Kombi modelleri arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar:

  • Kombi modelinin yoğuşmalı veya tam yoğuşmalı özelliklerde olduğu bilinmelidir. İki farklı seçeneğin özelliklerine bakılmalıdır.
  • Kombinin kullanılacağı alanın büyüklüğü, yalıtımı, bulunduğu kat gibi özelliklere göre kombi kapasitesi-kW belirlenmelidir.
  • Kombiden beklenen tasarruf kriterlerine göre yüksek verimli kombi modeli seçilmelidir.
  • Kombiden beklenen sıcak su performansına göre sıcak su kapasitesi yüksek bir kombi modeli seçilmelidir.
  • Kombinin kullanacağı alan düşünülerek, kombi boyutları göz önüne alınarak seçim yapılmalıdır.

Airfel Kombi Modelleri ve Fiyatları

Airfel kombiler, sundukları geniş ürün yelpazesi ve yüksek memnuniyet oranı ile firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Her mevsim ısı ve sıcak su ihtiyaçlarınıza cevap veren modeller, yüksek tasarruf ve uygun fiyat alternatifleriyle sizlere konfor garantisi vermektedir. Farklı özelliklerdeki modellerin satışını gerçekleştiren firmamız, sizlere sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Ayrıca üstün standartlı bir kurulum ve montaj desteği de sağlamaktadır.

Digifel Condense 24kW-ALX SB Yoğuşmalı Kombi

Digifel Condense modeli, sunduğu 24 kW ısıtma kapasitesiyle sizlere ekonomik ve konforlu bir çözüm oluşturmaktadır. İçerdiği frekans kontrollü pompası ve alev modülasyonu ile yüksek verim sağlamaktadır. Aynı zamanda Nox 6 ile çevre dostu bir kombi olduğunu kanıtlayan bu modeli, en uygun fiyat seçeneğiyle kombikapida.com farkıyla satın alabilirsiniz.

Digifel Premix 24 kW Yoğuşmalı Kombiler

Digifel Premix modeli, ErP yönetmeliğine uygun şekilde üretilen kalitenin ve konforun bir üst seviyeye çıkarıldığı kombidir. Yüksek tasarruf ile aile bütçesine katkı sağlayan bu kombi modeli, A sınıf kaliteye sahiptir. Geniş modülasyon aralığına sahip olması ve paslanmaz çelik eşanjör sayesinde uzun kullanım ömrüne sahiptir. Şık tasarımıyla adından söz ettiren kombi modeli, en fazla memnuniyet içeren kombi modelleri arasındadır. 24-30-38 ısıtma kapasitelerine sahip çeşitleri ile her ortama uygun konforu sağlamaktadır. Efektif dijital ekranıyla kolay kullanım imkânı sunan model, yüksek teknolojik donanımlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliklerdedir.  Güncel fiyatları ile Airfel Premix kombi modellerine, sitemiz üzerindeki kombi bölümünden ulaşılabilmektedir.

Airfel Kombi ve Montaj Ücreti

Firmamız, kombi satışının yanında profesyonelce kurulum ve montaj hizmeti vermektedir. Özellikle kombi montajı oldukça uzmanlık gerektiren bir konudur. Kombi performansını ve sizlerin konforunu etkileyen bu konu, firmamı güvencesi ile uygun fiyatlar eşliğinde  gerçekleştirilmektedir.

Kombikapida.com üzerinden sizlere sunduğumuz montaj dışı ve montaj dahil fiyat alternatiflerimiz, uygun fiyatlandırmalarla belirlenmiştir. Diğer tüm firmalardan farklı olarak yürüttüğümüz montaj sonrası ödeme imkânımız ile, müşterilerine kombikapida.com farkını gösteren firmamız, sizlere daima güvenilir ve kaliteli hizmet vermektedir. Haftanın her günü ve her saati yüksek standartta hizmetlerini sizlere sunan firmamıza, sitemizde bulunan iletişim bilgileri aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bu sayede 7/24 detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0(532) 327 02 76 0(532) 327 02 76