Baykan Kombi Fiyatları

baykan kombi

Yaşam alanlarınızı konforlu bir biçimde ısıtmanızı sağlayan Baykan kombi fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Farklı kombi modellerine göre değişkenlik gösteren Baykan kombi fiyatları sizlere standartları aşan bir kalite vadetmektedir. Bu anlamda ürünlerimizin gerçek bir fiyat performans harikası olduğunu vurgulamak isteriz. Baykan kombi ürünlerimizden yararlanarak yüksek verimlilik ve düşük enerji maliyetinin keyfini çıkarabilirsiniz. Yaşam alanlarının yanı sıra iş yerlerinde de kullanılmaya uygun Baykan kombi ürünleri aynı zamanda pek çok avantaj barındırmaktadır. Son derece kolay bir biçimde montajlanabilen ürünlerimiz buna ek olarak oldukça hafiftir. Aynı zamanda sessiz çalışma performansı sayesinde Baykan kombi sizlere konforlu bir ısınma seçeneği sunar. Sayfamızdaki ürünlere göz atarak Baykan kombinin avantajları hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Baykan Kombi Modelleri

Kombi seçimi esnasında dikkat etmeniz gereken pek çok nokta vardır. Ev ya da iş yerinizin metrekare bakımından genişliği, enerji kullanımı ve gaz salınımı gibi hususlar seçeceğiniz kombinin farklılık göstermesine neden olacaktır. Bu doğrultuda Baykan kombi modelleri sizlere son derece geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. Bu anlamda öne çıkan Baykan kombinin sizlere sunduğu bazı seçenekleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Baykan Güneş Premix Kombi

Tam yoğuşmalı kombi modellerinden olan Güneş Premix yüksek ısı verimliliğine sahiptir. Bu açıdan ürünün az enerji harcayarak yüksek ısı sağladığını vurgulamak gerekir. Son derece küçük ebatlara sahip olan kombi aynı zamanda 40 kg ile oldukça düşük bir ağırlıktadır. Bu da montaj işlemlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. Ürünün diğer özelliklerini ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Baykan Güneş Premix kombi donmaya karşı özel bir koruma sistemi barındırmaktadır. Bu doğrultuda ürün, 5 derecenin altına düşüldüğünde otomatik olarak çalışmaya başlamaktadır.
  • Hassas sıcaklık ayarı sağlayan mikro işlemcisi sayesinde yaşam alanlarınızın sıcaklığını dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
  • Elektronik ateşleme sistemi sayesinde kombi son derece güvenli ve pratik bir kullanım vadetmektedir.
  • Dijital kontrol paneliyle Baykan Güneş Premix kombinin oldukça ergonomik bir özelleştirme imkanı sunduğunu da vurgulamak gerekir. Panel aracılığıyla ısı göstergelerini takip edebilir, dilediğiniz ayarlamaları gerçekleştirebilirsiniz.

Baykan Lena Kombi

Yüksek ısı verimliliğiyle öne çıkan Baykan Lena kombi yüzde 94’e varan oranlarda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Son derece küçük ölçüleri ve düşük ağırlığıyla kombinin pratik bir montaj sunduğunu da vurgulamak gerekir. Bunlara ek olarak Baykan Lena kombinin öne çıkan özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Kullanıcı güvenliği için pek çok önlem barındıran Baykan Lena kombi, bu doğrultuda otomatik by-pass sistemi içermektedir. Arıza ya da tehlike durumlarında otomatik olarak çalışmayı durduran cihaz böylelikle güvenli bir kullanım sağlar.
  • Mikroişlemci kartı sayesinde Baykan Lena kombi kapsamlı bir fonksiyonellik vadeder. Hassas sıcaklık ayarlamasıyla yaşam alanlarınızın ısısını optimize edebilirsiniz.
  • Son derece kullanışlı dijital panel üzerinden Lena kombiyi dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Buna ek olarak cihaz, ısı göstergeleriyle sürekli olarak kombi performansını takip etmenize olanak tanımaktadır.

Baykan Mars Kombi

Baykan’ın öne çıkan kombi modellerinden biri olan Mars kombi son derece gelişmiş teknolojisiyle standartların üstünde bir deneyim vadetmektedir. Yüksek enerji tasarrufunun yanı sıra cihaz, çift eşanjör sistemiyle kireçlenme gibi durumlara karşı da hazırlıklıdır. Buna ek olarak cihazın öne çıkan diğer bazı özellikleri de şu şekildedir:

  • Donmaya karşı koruma sistemiyle öne çıkan cihaz uzun ömürlü kullanımıyla fark yaratmaktadır. 5 derecenin altında otomatik olarak çalışmaya başlar. Buna ek olarak hassas sıcaklık ayarıyla ideal ısı seviyesini kendinizin de belirlemesi mümkündür. Nitekim bu noktada Baykan Mars kombi uzaktan ısı ayarına da imkan vermektedir.
  • Benzer bir biçimde kombi aşırı sıcaklığa karşı da güvenlik önlemleri barındırmaktadır. Suyun aşırı ısınmasını engelleyerek gerek kombi gerek de kullanıcı açısından ortaya çıkabilecek problemlerin önüne geçmektedir. Nitekim elektronik ateşleme sistemiyle son derece güvenli bir kullanım sunduğunu da vurgulamak gerekir.
  • Tam modülasyon sunan Baykan Mars kombi bu açıdan oldukça verimli bir enerji tüketimine sahiptir. %94’e varan ısı verimliliğiyle cihaz, düşük maliyetle yüksek ısı sağlamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0(532) 327 02 76 0(532) 327 02 76