Baymak Kombi Önerileri

baymak luna avant kombi 1

Kış aylarında ısınmak için en çok tercih edilen araçlar, kuşkusuz kombilerdir. Evinizi, iş yerlerinizi ısıtabilmenizi sağlayacak çok sayıda kombi çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler, markaların kendi adlarına ürettiği birbirinden farklı işlevlere sahip kombilerden oluşmaktadır. Sitemizden satın alınan kombi markaları içerisinde, en çok tercih edilen markalardan birisi de Baymak kombilerdir. Baymak kombiler son zamanlarda, sıcak su sistemleri ve ısı yayma kapasiteleri sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Baymak kombi 3 çeşitten oluşmaktadır. Sitemizde 3 ayrı çeşidinde kombi modelleri bulunmaktadır. Bunlar Baymak hermetik, bacalı ve yoğuşmalı kombilerdir. Baymak kombi önerileri içerisinde ihtiyacınıza cevap verebilen en doğru tercihi yazımızda bulabilirsiniz.
Kombikapıda.com olarak, sizlere istediğiniz türde ve özelliklerde Baymak kombileri temin etmekteyiz. İstediğiniz Baymak kombiyi adresinize getirerek, özenli bir şekilde kurulumunu yapmaktayız.

Baymak Kombiler

Baymak kombiler, son derece ekonomik ve kullanışlı kombilerden oluşmaktadır. Çalışma şekli bakımından diğer kombi türlerinden farklıdır. Çünkü doğalgazdaki yanma sonucu ortaya çıkan su buharını dışarıya bırakır. Kombinizden çıkan atık gazın ısısı etrafa zarar vermez ve atmosferi kirletmez. Baymak Kombiler de son derece bütçe ve çevre dostudurlar. Birçok müşterimiz tarafından memnuniyetle kullanılmaktadırlar.

Baymak Yoğuşmalı Kombiler

Baymak yoğuşmalı kombiler sayesinde, evinizde yüksek düzeyde bir verim sağlayabilirsiniz. Çünkü yoğuşmalı kombiler, çalışma esnasında harcadıkları enerjiyi tekrardan kullanabilme özelliğine sahiptirler. Kombinizin altında bulunan hortumdan gelen damlacıklar, gidere borular sayesinde bağlanır. Yoğuşma esnasında biriken su damlacıkları, tekrardan sisteme iletilmektedir. Bu da tasarruf yapılmasını ve suyun geri dönüşümlü olarak kullanılmasına fayda sağlar. Yoğuşmalı kombi modelleri; yoğuşmalı kombi ve tam yoğuşmalı kombiler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Baymak Yoğuşmalı Kombi Modelleri

Türkiye’nin iklimlendirme sektöründe ileri gelen markalarından biri olan Baymak, 50 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Geniş ürün yelpazesiyle 65’e yakın ülkede ihracat alanı oluşturabilen firma, yoğuşmalı kombi modellerinde oldukça iddialı. Bu noktada müşterilere sunduğu teknolojiye hitap eden yenilikçi ürünler, her alanda efektif kullanım olanağı sağlamaktadır.

Baymak İdee Tam Yoğuşmalı Kombi Oldukça Sessiz

İdee kombiler, özellikler bakımından son derece kullanışlıdır. Çalışma esnasında herhangi bir gürültü veya ses çıkarma sorunu söz konusu değildir. Son teknoloji ürünü olan pompası sayesinde, elektrik kullanımı konusunda bütçe dostudur. Bu noktada model, çalışma anında yanma yöntemini kullandığı için enerji tasarrufu sağlamaktadır. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda İdee türündeki kombilerin kurulumu, tarafımızca yapılmaktadır.

Baymak Duotec Kombi Serisi İnanılmaz Ekonomik

Baymak Duotec tam yoğuşmalı kombilerin, en önemli özelliği Cold Burner Door teknolojisiyle üretilmeleridir. Bu sayede, çalışma esnasında çok düşük enerji harcarlar ve yakıt harcama seviyelerinde düşmeler gözlenir. Bu yönü sebebiyle çoğu kişinin evinde ve iş yerinde tercih edilmektedir. A sınıfı kaliteye sahip olan kombiler, diğer kombilerde olduğu gibi düşük enerji sertifikasına sahiptir. Sitemizde, Duotec kombi modellerinin tümü bulunmaktadır. Sipariş etme işleminden sonra, en kısa süre içerisinde adresinize teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Baymak Duotec Compact Epey Efektif

Baymak kombilerimizin bir diğer en çok tercih edilen kombi çeşitleri ise Duotec Compact kombileridir. Özellikleri bakımından ve çalışma stili bakımından kullanıcılara, yüksek avantajlar sağlar. A sınıfı bir verimliliğe sahiptirler. Kombiye takılmış olan compact borular sayesinde, çalışma esnasında enerji tasarrufu yapması sağlanır. Aynı zamanda elektrik enerjisi yapması amacıyla, son teknolojik özelliklere sahip bir pompası bulunmaktadır. Kombikapıda sitemizde aşağıda verilmiş olan iki kombinin de satışı yapılmaktadır. Bizlerle iletişime geçerek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Baymak Eco CT 20 Bütçe Dostu Bir Ürün

Baymak Eco CT 20 model kombi sitemizde satışı olan bir kombidir. Tam yoğuşmalı kombiler arasında 20 Kw bir ısıtma kapasitesine sahiptir. A sınıfı enerjiyle çalışan kombi, yerden tasarruf yapmaktadır. Son derece enerji dostu olmasından dolayı, düşük yakıt ve düşük elektrik kullanım kapasitesine sahiptir. 3 yıl garantisi bulunmaktadır.

Baymak Luna Avant 24 LN ile Tasarruf Vakti

2 yıl garantisi bulunan Luna Avant 24 LN kombinin, sitemizde satışı mevcuttur. Sipariş edildikten sonra, hızlı bir şekilde evinize getirilerek kurulumu yapılır. Kombinin kurulumu bittikten sonra, ücret alımı yapılmaktadır. Teknik özellikleri bakımından incelendiğinde, premix yanma teknolojisiyle üretilmiştir. Yüksek derecede enerji tasarrufu yaparak, ısıyı en iyi şekilde bulunduğu ortama yayar. Düşük elektrik kullanımıyla da siz değerli müşterilerimizin, tasarruf yapmasına yardımcı olur.
Baymak kombi önerileri ve daha fazlası için sitemizin blog alanını incelemeye devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0(532) 327 02 76 0(532) 327 02 76