Demirdöküm Kombi Önerileri

Isınma ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak en çok tercih edilen sistemlerin başında, doğalgazlı ısınma teknolojisi gelmektedir. Yaygın olarak tercih edilen sistemler alan ısıtma ve sıcak su konusunda hızlı çözümlerdir. İklimlendirme sistemleri içerisinde bunu avantajlı bir şekilde sağlayan farklı özellikteki kombiler kullanılmaktadır. Bu alanda sıklıkla tercih edilen kombi markaları arasında, DemirDöküm markası da yer almaktadır. Farklı özellikleriyle ev, iş yeri, kurum ve kuruluşlar gibi çeşitli alanlarda kullanılan DemirDöküm kombiler kullanıcılardan tam not almayı başarmıştır. Kombi tercihinizi bu markadan yana yapmaya karar verdiyseniz, DemirDöküm kombi önerileri ve özellerini dikkate almalısınız.

DemirDöküm Kombi Çeşitleri

Türkiye’de ilkleri yaşatan bir firma olan DemirDöküm yarım asırdan fazladır sürdürdüğü deneyimi, kombi modellerine yansıtmaya devam etmektedir. “Isı konforu” ile özdeşleşen DemirDöküm ar&ge çalışmalarıyla modern teknolojiye kolayca entegre olabilmiştir. Bu noktada iklimsel sistemlerde pek çok kombi modelini kullanıma kazandırmıştır.
DemirDöküm kombi önerileri ile yaşam ortamınızı yaşanılır kılabilecek kombi modellerine bir göz atalım.

Tasarım Ödüllü Atron Condense 20 Kw (Dg) Hep Kombi

DemirDöküm markasının kullanıcılarına sunduğu ve kullanıcılardan tam puan alan kombi seçeneklerinden biri, Atron Condense’dir. Yoğuşmalı olmasıyla hem enerji tasarrufu sağlamakta hem de daha etkili bir ısınma sunmaktadır. Bunun yanı sıra Good Design ve Green Good Design tasarım ödüllerine sahip ürün şık tasarımıyla ön plana çıkıyor. Elegant tasarımıyla herkesin beğenisini kazanan Antron Condense ihtiyaçlarınızı büyük ölçüde karşılayacaktır.
Son geliştirilen Antron Condense serisi A sınıfında su, B sınıfında ise ısıtma verimliliği sağlamaktadır. Yüksek verimli pompa ile elektrik tasarrufu da sağlayınca, faturalarda anlamlı farklar ortaya çıkarmaktadır.

DemirDöküm ATROMİX P 28 (DG) HEP Kombi Üstün Kalitenin Adı

DemirDöküm yoğuşmalı kombi serilerinden biri olan ATROMİX serisi, güçlü su ve hava ısıtmasıyla ön plana çıkmaktadır. Isıtma ve kullanım suyu konusunda A kalitede çalışan ürün, Üstün DemirDöküm kalitesiyle kullanıcıya sunulmaktadır. Bu noktada 15 yıldır gerçekleştirilen AR&GE çalışmalarında zorlayıcı kullanım şartlarında en iyisini sağlamıştır.
Atromix serisi, diğer serilerde olduğu gibi sahip olduğu hızlı sıcak su akışıyla kullanıcılarını hayrete düşürmektedir. Bu noktada duşunuzu almaya karar verdiğinizde “su soğuk akacak” endişesinden kurtulabilirsiniz. Çünkü Atromix P 28 modelinde sıcak su 1.5 litreye kadar akabilmektedir. Bu da hem zaman hem de konfordan avantaj sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Su ve elektrik faturalarınıza yansıyacak düşük fatura bedeli ek olarak karınız olarak kalacak.

DemirDöküm NİTROMİX P 35 (DG) HEP Kombi Her İhtiyaca Uygun

Çalışma gücünün yüksek olmasıyla havayı hızlı ve tasarruflu bir şekilde ısıtmasının yanı sıra, su ısıtma performansıyla dikkat çeken bir modeldir. NİTROMİX P serisinin en çok tercih edilen modellerinden biri olarak, kullanım alanlarında etkili bir ısıtma sağlamaktadır. Frekans kontrollü pompa sistemi ile, otomatik ayarlanabilmektedir. Bu sayede elektrik faturalarında istenilen tasarruf kolayca sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra bünyesindeki fan modülasyonu ile fan hızı sıcaklık ihtiyacına entegre ayarlanabilmektedir.
Akıllı ısıtma sistemiyle ortamın durumuna uygun güçte çalışma performansı sağlanmaktadır. Nitromix 35 kW seçeneğinin yanı sıra 24 ve 28 kW’lık alternatiflerini de bulabilirsiniz.
Bu kombiyi en uygun fiyat garantisi ile satın almak ve ödemeyi montaj sonrası gerçekleştirmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından beğenilen ve önerilen bu kombi seçeneklerine kombikapida.com web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

DemirDöküm Kombi Montajı

Dilediğiniz her alanda kullanmak üzere DemirDöküm kombi çeşitlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Her ihtiyaca ve bütçeye uygun olarak sunulan DemirDöküm kombiler, kullanıcıların yorumlarından da anlaşılacağı üzere en iyi markalar arasındadır. İyi bir ısınma teknolojisi için ihtiyaç duyduğunuz tek şey, DemirDöküm kombilerdir. Kendi ihtiyaç ve taleplerinize uygun kombi modelini seçtikten sonra, montaj için firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Tüm bunlar için kombikapida.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Dilediğiniz kombi modelini, aynı gün içerisinde adresinize kadar getirip montajını da gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca kombi montajı tamamlandıktan ve kombiniz kullanıma hazır hale geldikten sonra ödeme talep etmekteyiz. Firmamızdan aldığınız bu hizmette, montaj sonrasında ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve profesyonel kombi montajı hizmetimizden yararlanmayı isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizden, dilediğiniz kombi modellerini inceleyerek gönül rahatlığıyla seçim yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0(532) 327 02 76 0(532) 327 02 76