Bosch Kombi Önerileri

Bosch Condens 7000i

Evde, iş yerlerinde kısacası insanın bulunduğu her yaşam alanında ısınmayı sağlamak adına kombi ve doğalgaz sistemleri kullanılmaktadır. alınarak hareket edilmektedir. Bosch markası, kombi alanında yarattığı marka değeri ile birlikte tercih eden kişilere beklediği ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılamaktadır. Markanın ülke genelinde elde ettiği başarı ve güven neticesinde firmamız bünyesinde satışları ve aynı zamanda kısa sürede montajı gerçekleşmektedir. Yeni bir kombi almaya karar verip, marka tercihinizi yaptıysanız. Bosch kombi önerileri ve ürün özellerini araştırmadan geçmeyin.

Tasarruflu Bosch Kombileri

Kombi kullanımı sadece soğuk aylarda sınırlı kalmayarak, yaşamın her zamanında kullanıcılara avantajlar sunmaktadır. Sıcaklığın yanı sıra bulunan alanda sıcak su döngüsünü yaratması ihtiyaç halinde hızlı çözüm üretmektedir. Peki hangi Bosch marka kombileri tercih edilmelidir?

1- Bosch Condens 2200i W

Bosch Condens 2200i

Kombi modelleri yoğuşmalı, esanjörlü ve konvansiyonel olarak ayrılmakta olup, her kombi modeli kendi içinde avantajlıdır. Kombi montajı sırasında en çok tercih edilen yoğuşmalı kombi, uygun ücretle yeterli ısınma sağlamaktadır. Bosch Condens 2200i W hem uygun fiyatı hem de uzun süreli kullanım imkânından dolayı tercih edilmektedir. Bosch kombi önerileri arasında sunulan bu model, ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

2- Bosch Condens 2300 W

Isıtma temelli tercih edilen kombi markaları, ısıtmanın yanı sıra su sıcaklığı içinde belirli bir enerji harcamaktadır. Kombi markaları çoğu zaman sıcak su ve ısıtma adına ortak enerji değerlerini tercih etmektedir. Ancak kombinin bulunduğu alana göre sıcak su ihtiyacının daha çok ön planda olduğu noktalar olabilmektedir. Sıcak suyun daha önemli olduğu zamanlarda, enerji miktarı daha yüksek olan kombiler tercih edilmektedir. 2300 W modelinde kalorifer sistemi için 24 KW gerekirken, su devresi için 28 KW gerekmektedir.

3- Bosch Condens 2500 W

Bosch kombi önerileri arasında 2200i W modelinin bir üst modeli olarak Condens 2500 W modeli de alternatif olarak tercih edilebilir. Bu model içerisinde ısıtma 24 Kw gibi düşük bir enerji ile mümkün olur. Düşük enerji kullanımı sayesinde, yoğuşmalı kombi alanında firma sahipleri tarafından rahatlıkla yararlanılabilmektedir. kombikapida.com’un fırsatları arasında bulunan bu model, kalorifer ısıtma aralığı olarak %30 ve %100 modülasyon sınırları arasında bulunmaktadır.

4- Bosch Condens 7000i W

Araştırmalar sonucunda elde edilen verilere göre kullanım memnuniyeti, yeterli ısıtma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan Bosch modeli 5 üzerinde 4.9 gibi iddialı bir puan almıştır. Müşteri memnuniyetini kullanılan parça ve doğru montaj sayesinde elde eden kombi markasının son ürünü ise Condens 7000i W modelidir. Bu model üzerinde gerek fiziksel görünüm gerekse güç konusunda değişiklikler yapılmıştır. Dilerseniz mutfakta dilerseniz balkonda kullanabileceğiniz model ortama uyum sağlayacak bir estetik görüntüye sahiptir. Alışılmış beyaz görüntünün yanı sıra siyah kombi seçeneği de sunmaktadır.

İstanbul Bosch Kombi Montajı

Bosch kombi önerileri listesini inceledikten sonra yaşam alanınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak tercihlerde bulunabilirsiniz. Tercih sonrası kombi satın aldıktan sonra dikkat edilmesi gereken en temel unsur montajdır. Montaj sırasında fırsatlarını sunan firmamız İstanbul’da tüm ilçelere hizmet vermektedir. kombikapida.com olarak:
Gelişmiş teknolojiye uygun hareket etmek,
Uygun fiyatlı montaj imkânları,
Uzun süreli kullanım sunma,
Doğru malzeme tercihi ile kombiden ileri düzey fayda elde etme,
Profesyonel hizmet anlayışı gibi konulara dikkat ederek sektör içerisinde yer almaya devam ediyoruz.

Bosch Kombi Montaj Fiyatları

Montaj esnasında işlemi gerçekleştirecek çalışanların tecrübeli, montajı yapılan kombi markası hakkında da bilgili olmalıdır. Aksi takdirde ortaya koyulan sonuç memnuniyet yaratmayacaktır. Müşteri memnuniyetini temel alan kombikapida.com, bizlere ulaşanlara yönelik birtakım fırsatlar sunmaktadır. Fırsatlar arasında başlıca uygun fiyatlı montaj imkânı bulunmaktadır. Bütçe dostu montaj hizmeti sayesinde, kombiyi dilerseniz eviniz dilerseniz çalışma ortamlarınız için tercih edebilirsiniz.

Montaj fiyatları işlem öncesi bizlere ulaşanlarla paylaşılmaktadır. Böylece açık ve güvenilir bir müşteri ilişkisi elde edilir. Sonrasında seçilen kombi montaj yapılacak alana çalışanlarımızla birlikte güvenli bir taşıma neticesinde zarar almadan ulaştırılır. Gerek satış gerekse montaj öncesi ücret talep etmeyen kombikapida.com, montaj işleminin tamamlanmasıyla birlikte ücreti talep etmektedir. Böylece kombi sahipleri taleplerini tam olarak gerçekleştirecek, kombinin tam olarak çalıştığını görecektir. Aklınızda soru kalmadan, hizmet almayı ve kombikapida.com’un sunduğu fırsatlardan yararlanmayı isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0(532) 327 02 76 0(532) 327 02 76