Buderus Kombi Önerileri

buderus logamax plus 1

Isınma ihtiyacımızı karşılamak için birçok araç kullanırız. Kullandığımız bu araçlardan en yaygın ve en etkili olanı ise elbette ki kombilerdir. Bu anlamda sektör içerisinde çok sayıda kombi markası bulunmaktadır. Her kombinin özelliği ve avantajları farklı olup, ihtiyaca göre şekillenmektedir. Bu sebeple, kombi sahibi olmak isteyen kişiler Buderus kombi önerileri ve özelliklerini merak etmektedir.

Kombi seçimi sırasında kombinizden tam verim almanız önemlidir. Aksi takdirde, yeterli performans alamadan maddi kayıplar ile karşılaşırsınız. Yapacağınız en uygun kombi seçimi ile kombinizden en yüksek performansı almanız mümkün. Bu noktada, kullanıcıların yardımına koşan kombikapida.com ile evinize uygun kombinizi seçerek maddi olarak tasarruf edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, montaj işlemleri sona erdikten sonra ödemeyi almaktadır.

Geleceğin Isıtma Sistemleri: Buderus Yoğuşmalı Kombiler

Buderus, 300 yılı aşkın süredir iklimlendirme sistemleri içerisinde varlığını sürdüren bir markadır. Alman mühendisliğinin son teknolojiye entegre kombi modellerini bir arada görebilmeniz mümkün. “Geleceğin ısıtma sistemleri” sloganıyla sektöre yenilikçi bir perspektif katan markanın, en çok tercih edilen yoğuşmalı kombi modellerini kombikapida.com güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Yoğuşmalı kombi türleri incelendiğinde, hermetik kombilerin alt türü olarak da görülmektedir. Yoğuşmalı kombiler, kombide yer alan gazın yoğunlaşarak sıvı hale geçmesini sağlar. Sıvıya dönüşen bu gaz, dönüşme aşamasında ise çevreye ısı verir. Yoğuşmalı kombi tavsiyesi konusunda Buderus kombileri önermekteyiz. Buderus yoğuşmalı kombiler, diğer kombi türlerine göre oldukça verimli kombilerdir. Kombi kullanımından tam performans almak isteyen kullanıcıların tercihi olan Buderus kombiler ile ilgili detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan ürünlere göz atabilirsiniz.

Buderus GB 012-25 kw ERP Basic Plus Yoğuşmalı Kombi

Kompakt tasarımı ve sağladığı kullanım kolaylığı ile adınadan söz ettiren model, yüksek verimlilik oranıyla Buderus markasını tercih edenleri bir kez daha yanıltmıyor. Yoğuşma teknolojisinin uygulandığı en yenilikçi sistemlerin yer aldığı model, tercih edenlere uzun kullanım avantajını da sağlıyor.

İklimlendirme sistemlerinde öncelikli tercihi güvenlik olanlar için iyi bir haberimiz var. Buderus GB 012-25 kw ERP Basic Plus’un içeriğinde yer alan baca sensörü, termostat kontrol sensörü gibi donanımları tam emniyetli bir çalışma sistemi sağlamaktadır. Bu noktada kombi kullanımlarınız esnasında herhangi bir mağduriyet yaşamanız söz konusu bile olmayacaktır.

Basic Plus Fonksiyonel Paneliyle Kullanım Kolaylığı Sağlıyor

Alman mühendislerinin üzerinde yoğun bir şekilde çalıştığı ön panel tasarımı, tamamıyla her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Öyle ki, kombide ihtiyacınıza uygun ayarlamaları kısa bir süre içerisinde zorlanmadan yapabilirsiniz. Ayarlama yaptığınız suyun sıcaklığını aydınlatmalı LCD ekran üzerinden anında görebilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB- 022i- 20 K H – ERP Yoğuşmalı Kombi

Yoğuşmalı ısı teknolojisiyle kombi sahiplerinin ihtiyacını karşılayan Buderus kombiler, birçok kombi kullanıcısından da olumlu yorumlar almaktadır. Kombi satın alma konusunda kombi tasarımına da önem veren kullanıcılar için Buderus kombileri estetik görüntüsü ile de dikkat çekmektedir. Böylelikle, kombinizi kombi dolabında saklamanıza da gerek kalmıyor.

Logomax Plus Hem Efektif Hem de Sessiz

Hermetik baca tipine sahip olan Buderus kombilerin çıkardığı ses seviyesi ise 36dB’dir. Bu noktada, sessiz bir şekilde çalışan Buderus kombiler ile kullanıcılar rahatsız olmaz. Buderus kombinin su debisi ise 10l/dk olmaktadır. Ayrıca, cihazın kapasite sınıfı ise 22000 kcal/h değerindedir.

Kombikapida.com firması olarak gerçekleştirdiğimiz kombi satış ve montaj işlemlerinde ücretlendirmeyi montaj işlemi sonrasında almaktayız. Güven politikası olarak gerçekleştirdiğimiz ücretlendirme sistemimizde amacımız müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Buderus Kombi Hizmetleri

Buderus kombi hizmetleri kapsamında firmamızın önceliği müşteri memnuniyeti olmaktadır. Bu kapsamda, eski kombinizi alarak gerekli tüm montaj işlemlerini gerçekleştirerek kombinizi teslim etmekteyiz. Kombi değişim işlemi kapsamında gerçekleştirdiğimiz hizmetler ile aşağıdaki hizmetleri sağlamaktayız;

  • Eski Kombi Sökümü
  • Yeni Kombi Sökümü
  • Yeni Filtre ve Vanalar
  • Kombi Fleksi
  • Yoğuşma Gideri
  • Kombi Garantisi Kadar Montaj Garantisi
  • İGDAŞ  Cihaz Değişim Bildirimi

Kombikapida.com olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz bütçe dostu olup, işe endeksli bir çalışma sistemini sahiptir. Özellikle, montaj işlemlerinde ücretlendirmeyi montaj sonrasında almaktayız. Ayrıca, kombinizin garanti süresi kadar montaj garantisi de sunarak sizleri memnun etmekteyiz. Buderus kombi önerileri gibi birçok konuyu blog alanımız üzerinden inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için web sitemiz aracılığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0(532) 327 02 76 0(532) 327 02 76