Kombi Önerileri

5d38170ec394d

Hemen herkesin evlerinde ve işyerlerinde kullandığı kombiler, mutfak banyo gibi alanlarda sıcak su ihtiyacını karşılamakta, aynı zamanda ısınma ihtiyacına cevap vermektedir. Yaşam alanlarında ekstra konfor sağlayan kombiler, doğru seçim ile daha iyi bir performans sergilemektedir. İhtiyaçlarınıza ve mevcut sisteme göre şekillenen kombi seçimi, bu noktada oldukça önemlidir. Bu nedenle kombi önerileri konusunda iyi araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Farklı özellikte ve markada sunulan kombiler, doğru seçim yapılmadığı taktirde kullanıcısına problem oluşturabilmektedir.

Firmamızın sunduğu kaliteli kombi önerileri, doğru kombiyi seçmenize yardımcı olacaktır. Sizlere püf noktalardan bahsederek kombi seçimlerinizde doğru tercih yapmanızı sağlayacağız. Her aşamasını özenle yürüttüğümüz hizmetlerimizde, Başar Altan Mühendislik olarak sizlere daima en doğru önerileri sunmayı hedefliyoruz. Güvenilir şekilde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz kapsamında sizlere her konuda yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Kombi Çeşitleri Nelerdir?

Kombi önerileri söz konusu olduğunda karşımıza birçok marka ve kombi türü çıkmakta, tercih yapacak müşterilerimizde bu durum kararsızlığa neden olmaktadır. Bu tercihleri gerçekleştirirken ilk olarak bilmeniz gereken kombi çeşitleridir. Firmamızın sunduğu farklı alternatifli kombi çeşitleri müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak niteliktedir. En doğru kombi tercihini yapabilmeniz adına kısaca kombi çeşitlerinden bahsetmek gerekirse:

Yoğuşmalı Kombi: Genellikle tercih edilen kombi çeşidi olan yoğuşmalı kombiler, oldukça iyi bir performans sergilemektedir. Modülasyon aralığı ve ısı güç tüketimi dikkat edilerek yapılan yoğuşmalı kombi seçimi, sizler için doğru bir seçim olacaktır.

Eşanjörlü Kombi: Yarı yoğuşmalı kombi olarak bilinen, eşanjörlü kombiler, uygun fiyatları ile tercih edilmektedir. Fiyat performans olarak başarılı bir kombi türü olan bu kombiler, kullanılacak ortama göre tercih edildiğinde iyi bir sonuç vermektedir.

Kombi Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Gelişen teknoloji ile kentler yaygın olarak doğalgaz ile ısınmaya geçmektedir. Bu anlamda evde veya iş yerlerinde kullanacağımız kombi gereksinimi ortaya çıkmaktadır. Farklı marka çeşidi ve farklı özellikteki kombiler, seçim yaparken kafa karışıklığına neden olmaktadır. Hal böyle olunca doğru bir kombi seçimi yapmak zorlaşmaktadır. Doğru kombi seçimi, kullanıcısına performans ve kullanımı ile oldukça avantaj sağlamaktadır. Kombi seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar şekilde şöyle sıralanabilmektedir:

Kullanılacak Alan

Kombi seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta kullanılacak alanın referan alınmasıdır. Bu anlamda toplam alanın metrekaresi, yalıtım durumu, bulunduğu kat sayısı, bina yaşı, baktığı cephe yönü gibi birçok faktör göz önünde bulundurulmalıdır. Bu doğrultuda yapılacak olan kombi seçimi, yeterli büyüklükte kapasiteye sahip olan bir kombi olmalıdır.

Kombi Özellikleri

Kombi seçiminde önemli olan bir diğer nokta kombi özellikleridir. Farklı özelliklere sahip kombi çeşitleri, sunduğu avantajlar ile seçim yapılırken etkili olmaktadır. Kullanılacak alanın özelliklerine göre yapılan kombi tercihi, özellikleri ile alana yeterli ve uyumlu olmalıdır.

Çevreci Yaklaşım

Bir diğer önemli nokta kombinin çevreye duyarlı olmasıdır. Avrupa Birliği uyum yasalarıyla birlikte, çevreci bir kombi seçimi daima iyi bir tercih olacaktır. Bu noktada ürünlerimiz arasında yer alan ARÇELİK OPTIDENS NEO 24 20.382 kcal/h Condense Yoğuşmalı Kombi çevreci yaklaşımı ile iyi bir seçim olacaktır.

Ekonomik

Kombi seçimi yapılırken önemli olan bir diğer nokta ekonomik boyutudur. Özellikle sitemizde bulunan farklı marka çeşitlerinde Premix Yoğuşmalı Kombiler bu anlamda sizlere oldukça tasarruf sağlayacaktır. Bunun yanında bütçenize göre tercih edebileceğiniz uygun fiyatlı Condense Yoğuşmalı kombi serisi de iyi bir alternatif olabilir.

Modülasyon Fan Özelliği

Kombi özelliklerinden olan modülasyon fan, yine seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken özelliklerdendir. Fan hızını kombinin sıcaklığına göre otomatik şekilde ayarlandığı bu fan türü, kombide olmazsa olmaz özellikler arasındır. Sitemizde bulunan SANİCA KRAL 24 20.640 kcal/h Premix Yoğuşmalı Kombi bu anlamda bu özelliği taşımaktadır.

Modülasyon Pompa Özelliği

Bir diğer özellik olan modülasyon pompa, tercih edildiği kombide suyu otomatik gönderim hızını ayarlamakta, yoğuşma verimine katkı sağlamaktadır. Bu açıdan önemli olan bu özellik, kombi seçiminde önemli bir kriterdir.

Modülasyon Termostat Özelliği

Son olarak modülasyonlu oda termostatı, ortamın ısısına göre kombinin otomatik kendi sıcaklık ayarını oluşturabilmesini sağlayan bir özelliktir. Oldukça önemli olan bu özellik, tasarruf sağlayarak iyi bir performans sağlamaktadır.

Bahsetmiş olduğumuz kombi seçimindeki önemli noktalar, sizlere iyi bir tercih yapmanızda yardımcı olacaktır. Kombikapıda olarak kombi satışının yanı sıra montaj işlemlerini de sağlamaktayız. Bu noktada müşteri memnuniyeti odaklı geliştirdiğimiz çalışma prensibimizde, montaj bedelini işlem sonrasında tarafınızdan tahsil etmekteyiz. O yüzden sizin memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0(532) 327 02 76 0(532) 327 02 76